Staszek i straszliwie... pomocna szafa


     
O KSIĄŻCE:

* fantastyczna przygoda, która od pierwszych stron wciąga. A co ważne, bawiąc uczy! Na mój belfrowski nos, to będzie bestseller!
ISBN - 978-83-932486-0-5 , FORMAT 145x205, OPRAWA miękka
STRON 348

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie, że pewnego dnia najgorsze koszmary stają się rzeczywistością? Przeprowadzka, nowy dom, nowe gimnazjum, nowi uczniowie i nauczyciele. Staszek doświadczył tego na własnej skórze. Został rzucony na głęboką wodę, w dodatku pełną piranii, boa dusicieli i rekinów. I to przez kogo? Przez własnych rodziców!
Jakby tego było mało, w jego nowej szkole ministerstwo edukacji wprowadziło eksperymentalny program - trójki klasowe. Zawody sportowe i naukowe... a to nie wszystko...
Czy Staszek jest nastoletnim Supermanem? A może zwykłym gimnazjalistą potrafiącym poradzić sobie w każdej sytuacji? Cóż, w życiu Staszka dzieją się dziwne rzeczy. Chińska szafa w jego pokoju nie jest zwykłym meblem. Wychodzą z niej znani z telewizji i pierwszych stron gazet celebryci. Ma pomagać Staszkowi i jego nowym przyjaciołom? A może stanowi dla niego zagrożenie?
Kto wygra klasowe trójki? Czy szafa jest bramą do innego świata?
Książka, od której nie oderwiesz się nawet na chwilę!
To opowieść o przyjaźni i honorze... a wszystko z odrobiną magii!
  
      

 
 Nasi partnerzy