Wydarzenia

Rozstrzygnięcie konkursu! Obrady jury były burzliwe :) W końcu jednak trójka zwycięzców została wyłoniona.
1) Jakub Filipowski - Ząbki 2) Ania Brzeszczak - Stargard Szczeciński 3) Marta Jędrzejewska - Warszawa. Jesteśmy pod wrażeniem ilości zgłoszeń, a przede wszystkim Waszych pasji, którymi chcieliście się z nami podzielić. Życzymy wszystkim spełnienia marzeń. M. in takich jakie ma Jakub: "Gdybym miał magiczną szafę tak jak Staszek, zaprosiłbym do siebie Roba Dyrdeka, który jest zawodowym i profesjonalnym skaterem. Prowadzi on również własny program, który nosi nazwę: Rob Dyrdek's fantasy factory. Robi w nim różne szalone rzeczy. Jeździ na deskorolce, bawi się z innymi i spełnia ich marzenia. Jest moim idolem, ponieważ tak jak ja lubi jeździć na deskorolce, ma fajny dom i niesamowity skatepark. Lubię go za to, że z deską czy bez umie się dobrze bawić. Bardzo bym pragnął umieć jeździć na desce w przyszłości tak jak on. Chciałbym zaprosić go do siebie ponieważ chętnie porozmawiałbym z nim o tym, co robi na co dzień. Pojeździlibyśmy razem na deskorolce, a on nauczyłby mnie nowych trików. Spędzilibyśmy razem fajnie dzień."
NAGRODY - Książki Tomasza Duszyńskiego - "Staszek i straszliwie... pomocna szafa" zostaną wysłane do zwycięzców pocztą!

Staszek "wyszedł z drukarni" :) Książkę możecie znaleźć już w księgarniach w całej Polsce, także w Empiku. DLa tych, którzy wolą zakupy przez internet polecamy "Staszka"  w Merlinie, EMPIK.COM, Selkar, Amazonka, Gandalf - już możecie składać zamówienia :)

 


Te oczy naprawdę... świecą ;)


Znamy już datę premiery powieści "Staszek i straszliwie... pomocna szafa!
8 kwietnia, piątek. Szukajcie Staszka w księgarniach :)
A tak o książce pisze Rafał Dębski:
Tomasz Duszyński w sposób interesujący, ba! - pasjonujący snuje opowieść, która w żadnym momencie nie nudzi, wciąga, wręcz porywa. Jest to pozycja, w której także dorosły czytelnik znajdzie coś dla siebie. Choć to pozycja dla młodzieży, autor nie sili się na dydaktyzm i "łopatologię" konstruuje historię tak,
aby czytelnik mógł sam wyciągać wnioski. Jest to bez dwóch zdań lektura godna polecenia.
RAFAŁ DĘBSKI - pisarz.
Redaktor naczelny Science Fiction Fantasy i Horror.
Grzymółka Kownycz za darmo! Ebook do pobrania na www.paperback.com.pl!

     
JUŻ W PAPERBACK: Ebook - Grzymółka Kownycz - dziwne losu koleje.
Czy ebooki będą przyszłością? Czemu nie? My także wydawać będziemy książki w tej nowoczesnej formie. A dodatkowo, pierwszy ebook jest... całkowicie darmowy! Grzymółka Kownycz ma już swoich fanów. 10 opowiadań, w tym kilka premierowych. Wizyta teściowej, Gabriel SA, Wampir... po prostu znakomita rozrywka! Ilustracje - równie zakręcone, jak sam Grzymółka - Urszula Sampławska.
więcej  
Zaczynamy! Początki bywają trudne, nam jednak idzie jak po maśle. Oby to był dobry znak :) WIele przychylnych osób, specjalistów w swoich dziedzinach czy po prostu prawdziwie życzliwych przyczyniło się do tego, że powstaliśmy. Postaramy się Was nie zawieść.
Od czego zaczniemy? Od prezentu. Darmowy ebook? Czemu nie. Grzymółka Kownycz "narodził się"  wiele lat temu. Jednak jego perypetie nie straciły na aktualności. Zyskał już grono fanów. Teraz będzie mógł je powiększyć, a to między innymi dzięki znakomitym ilustracjom i... premierowym opowiadaniom. Wyglądajcie Ebooka już w lutym!
A co potem? Staszek i straszliwie... pomocna szafa. To będzie nasza pierwsza książkowa premiera. Ilustracje Olgi Reszelskiej, wspaniała przygoda... Czegóż chcieć więcej?

Partnerzy

Staszek i straszliwie... pomocna szafa. To powieść dla młodzieży, ale także i dorosłych. Promocję  tego tytułu, co bardzo nas cieszy, wspierać będą:
sieciaki.pl i miastodzieci.pl. Zapraszamy do odwiedzenia stron naszych
partnerów.
  
    Już niedługo będziecie mogli uczestniczyć w konkursach organizowanych przez     wymienione portale. Do wygrania egzemplarze Staszka i straszliwie... pomocnej     szafy, a także, w niedalekiej przyszłości przygody Maksa Barskiego w  "Tam i z         powrotem".  

Ilustratorzy, ilustracje - galerie.
Zapraszamy do działu ilustratorzy. Znajdziecie tam galerie ilustracji z powieści i opowiadań wydawanych nakładem Paperback. Warto zobaczyć!
Olga Reszelska, Ludwika Micińska.Partnerzy: